Základní škola a mateřská škola Ptení


Potravinová sbírka pro Charitu Konice

Potravinová sbírka pro Charitu Konice

05. 12. 2022

Změny v odjezdech školního autobusu od 1.12.2022 směr Vícov, Stínava

Odjezdy školního autobusu

Na vyučování:

z Vícova                       7:05  školní autobus

ze Stínavy                    7:10  školní autobus

Z vyučování:

Směr: Vícov, Stínava, Holubice, Seč, Hrochov, Lipová

13:35 školní autobus - (pondělí, čtvrtek, pátek) Vícov, Stínava,

13:50 školní autobus - (pondělí, čtvrtek, pátek)  Holubice, Seč, Hrochov, Lipová  

15:00 školní autobus - (úterý, středa) Vícov, Stínava,

15:15 školní autobus - (úterý, středa)  Holubice, Seč, Hrochov, Lipová


Vánoční besídka

Vánoční besídka

28. 11. 2022

Ředitelské volno

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, vyhlašuje ředitelka školy z organizačních důvodů na den 22.12.2022 ředitelské volno.
Vánoční prázdniny začínají v pátek 23. prosince 2022 a končí v pondělí 2. ledna 2023. Vyučování začne v úterý 3. ledna 2023.

Třídní schůzky

Ve čtvrtek 24.11. proběhnou v čase od 15:00 - 18:00 třídní schůzky.


Rozsvícení Vánočních stromečků

Rozsvícení Vánočních stromečků

16. 11. 2022

Strašidlárna

Strašidlárna

03. 11. 2022

Nabídka kroužků

Školní rok 2022/2023 NABÍDKA KROUŽKŮ

 

      Název kroužku       vedoucí kroužku      čas        věková kategorie           další

 

Pondělí         Divadelní                         Karel Foltin                     13:30-14:30           1.-9.třída

                    Sportovní hry                  L.Holinka, J.Ambros        13:30-14:30           4.-9.třída               listopad - březen

                    Kresba, malba                  Kateřina Šulcová             13:45 – 14:45         dle zájmu               po domluvě

 

Úterý           Hry, logika, matematika   Kateřina Mikšíková          13:30 – 14:15         4.-6.třída    

                    Miniházená                      Magda Ibrmajerová         12:30 – 13:10         2.-3.třída

                    Keramika                         Martina Přikrylová           13:30 - 14:30         2.-3.třída

                    Němčina                          Blanka Steinmüller          13:15  - 14:00         4.-6.třída

 

Středa         Míčové hry                      L.Holinka, J.Ambros        13:30-14:30           4.-9.třída               září, říjen, duben, květen

Orientační běh                K.Mikšíková, E.Třísková   upřesněno v přihlášce pokročilí            les/tělocvična

                    Příprava na SŠ                 Markéta Sekaninová        13:35-14:30           9.třída

                    Malí výtvarníci                 Veronika Zapletalová       13:30-14:30           dle zájmu               přihláška k vyzvednutí u K.Mikšíkové

                    Pěvecký sbor                   Pavlína Vaculová               13:30-14:30           1.-5.třída

                    Anglické divadlo              Jarmila Klapková             14:00-15:00           4.třída                   popř.dle domluvy

 

Čtvrtek        Orientační běh                Simona Zapletalová         14:30-15:15           1.-3.třída

                    Badminton při TJ Sokol   Jaroslav Zapletal            15:30-16:30           2.-9.třída               přihláška k vyzvednutí u K.Mikšíkové

                    Míčové hry                      L.Holinka, J.Ambros        13:30-14:30           4.-9.třída               listopad-březen

                    Keramika                         Martina Přikrylová           13:30-14:30           4.-5.třída               1 x 14dní

                    Světová škola                  J.Ambros, M.Kličková      13:40-14:45           6.-9.třída               1 x 14 dní, dle potřeby týdně

 

Pátek           Sportovní hry                  ORLI Prostějov               13:15 – 14:00          1.-3.třída

                    Kresba, malba                  Kateřina Šulcová             13:45 – 14:45         dle zájmu

 

Bližší informace u vedoucích kroužků, může být změněno z důvodu zájmu dětí.


Změny v cenách jízdného

Pro " školáček" jsou ceny jízdného stanoveny od 13.9.2022 následovně:

Směr Lipová, Hrochov, Seč 

jednotlivá jízdenka: 9,- Kč

týdenní: 80,- Kč

měsíční: 253,- Kč

Směr Holubice, Vícov, Stínava, Zdětín

jednotlivá jízdenka: 5,- Kč

týdenní: 40,- Kč

měsíční: 132,- Kč


Vážení rodiče, prosíme vás, abyste nevjížděli do areálu školy ráno ani odpoledne.
V parku si odpoledne hrají děti z družiny a vznikají tam životy ohrožující situace.
Děkujeme za pochopení.

ZŠ a MŠ Ptení | Copyright 2021 | Vytvořeno tvorime-weby.cz | Administrace